Jeu de Boules aan de Beetslaan

Iedere woensdag en donderdag is het weer zo ver. Met zo ongeveer 12 tot 14 personen gaan we Jeu de Boules spelen aan het eind van de Beetslaan (t.h.v. nr: 134). Er zijn in totaal 32 deelnemers. We beginnen om 14.00 uur.

Omstreeks 15.00 uur houden we pauze en gebruiken koffie en een koek.  Daarna spelen we weer een partijtje. Afhankelijk van het aantal personen spelen we met 4, 5 of 6 personen per partij . Er zijn 4 banen. Na afloop hiervan gezellig samen zijn onder het gebruik van een drankje en een hapje. We betalen voor de consumpties een klein bedrag. Er is geen sprake van lidmaatschap. Iedereen is vrij om deel te nemen zonder verdere verplichtingen. Het is echt een vriendenclub. Men leert elkaar kennen en er wordt over allerlei onderwerpen gepraat. Het is echt ontspannend. We kunnen nog best enige deelnemers gebruiken.
U hoeft zich niet aan te melden en kan gewoon op woensdag of donderdag komen kijken en spelen. We hebben wel ballen beschikbaar.

Henk Korthals | 023 56 17 994 |


[OVERZICHT]