De Seniorenraad Haarlemmermeer (opgeheven 2019).

juni 2017
Door Floor Calandt

De Seniorenraad Haarlemmermeer behartigd, waar ook mogelijk, de belangen van alle in de Haarlemmermeer wonende senioren. Voor een goede werking van de Seniorenraad is het uitermate wenselijk dat wij over enkele werkgroepen kunnen beschikken, die zich nader verdiepen in gemeentelijke besluiten en plannen direct van belang zijnde voor de groep Senioren. Gedacht wordt daarbij aan de vorming van de werkgroepen: Zorg en welzijn, Vervoer, Kwetsbare ouderen, Sociale aangelegenheden en cliëntondersteuning. Wij zoeken mensen met interesse voor een van deze aandachtsgebieden en die daarbij ook de intentie hebben om op deze wijze de belangen van de senioren te behartigen. Wekt deze oproep belangstelling bij u op neem dan eens vrijblijvend contact op met ondergetekende voor het verkrijgen van nadere informatie.                                                                                                                    


* Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Zachte dood seniorenraad: 'We konden geen aanwas vinden'

 

HOOFDDORP Van alles hebben de laatste drie bestuursleden gedaan om nieuw bloed te vinden, maar toen de 93-jarige Floor Calandt ook niet meer verder kon, betekende dit het einde van de Stichting Seniorenraad Haarlemmermeer. "Ontzettend jammer", vindt secretaris/penningmeester Wim Dijksterhuis.

[meer]

[Naar overzicht]