Wandelgroep donderdag o.l.v. Diane van den Ban.

[Geschreven: 12-2015]

Elke donderdag maakt de groep een wandeling van 10.15 tot 11 uur, meestal in het Haarlemmermeerse Bos, het meer rond of om de Toolenburgse plas. Na afloop gaan ze gezellig koffie drinken bij de Groene Weelde of Intratuin.
De groep begon met 4 personen, maar is inmiddels uitgegroeid tot 17 deelnemers!

In 2008 begon Diane in de groep met het sturen van een kaartje naar een zieke of jarige. Nu haalt ze elke 2 maanden een kleine bijdrage op voor een verjaarskaart of brengt ze een bloemetje bij een zieke. Zo hebben ze een aardig potje opgebouwd voor iets extra’s.

Tegen de kerst zijn de wandelaars met elkaar naar Intratuin geweest voor kerstkoffie met wat lekkers en als er genoeg in de pot zit, dan gaan de wandelaars ergens uit eten, reuze gezellig!

Voelt u ervoor om een gezellig mee te wandelen,

bel dan gerust naar Diane van den Ban, telefoon: 56.30.905.

[OVERZICHT]