Het Seniorenkoor My Generation is er weer helemaal klaar voor om hun zangkunsten te delen. Geen flauwe vissersliederen of tamme evergreens! Nee, er staat je een spetterend optreden te wachten met een echte live band!

Foto: Ernst Granneman

Iedere donderdag zingen senioren uit Haarlemmermeer zichzelf de longen uit het lijf. Tijdens vijftien repetities werken ze, onder bezielende leiding van dirigent Boris Kothuis, samen toe naar een lekker rockende uitvoering. Begeleid door een vierkoppige band gaat het dak eraf!

Naast rocksongs zoals ‘My Generation’ van The Who maakt het koor met gemak uitstapjes naar andere rockklassiekers. Tijdens deze uitvoering passeren songs van o.a. Roy Orbison, The Rolling Stones, Aretha Franklin, Elvis en Bob Marley de revue.

My Generation is een samenwerking tussen Amstelring Dagbesteding en C. Meer weten? Bekijk de pagina van My Generation met alle informatie en de agenda.

Interview met Boris Kothuis
Dirigent Boris: “Tijdens het zingen bloeien mensen op.”

     Poppodium - Stage 1
     Raadhuisplein, 3-9, 2132 TZ, Hoofddorp
     Kosten: € 7,50 Per Persoon