07-10-2021 Persbericht

 


 

Cursus ‘Omgaan met niet aangeboren hersenletsel”

 

Zorgt u voor iemand met niet aangeboren hersenletsel? Op 2 november start Mantelzorg & Meer een cursus “Omgaan met Niet Aangeboren Hersenletsel” voor mantelzorgers uit de gemeenten Aalsmeer, Amstelveen, Haarlemmermeer, Uithoorn en Ouderkerk aan de Amstel.

 

Niet aangeboren hersenletsel kan het gevolg zijn van een chronische ziekte, een ongeluk of bijvoorbeeld een hersenbloeding. De gevolgen zijn vaak heel ingrijpend, ook voor de partner, familie en vrienden. De kennis, tips en handvatten uit de cursus helpen u bij de dagelijkse zorg voor uw naaste. De cursus bestaat uit vijf dagdelen.  

 

Locatie en data

‘De Veste’  Schuilenborg 5 , Hoofddorp

 

2, 9, 16, 23 en 30 november , 19.30 – 21.30 uur

 

Informatie of aanmelding
Vragen? Bel met 020-5127250 of mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Aanmelden kan tot 24 oktober via het aanmeldformulier op mantelzorgenmeer.nl.